Açık Pozisyonlar

Alarko Şirketler Topluluğu bünyesinde açılan pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilir, Kariyer.net üye hesabınızla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer aşağıda listelenmiş olan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız “Genel Başvuru” ilanımıza başvurabilirsiniz.

Filtrele
Staj Fırsatları
Staj Fırsatları
{{ad.city}}

{{ad.title}}

{{ad.company}}

Alarko Holding iş fırsatlarını Kariyer Net sitesinden takip et

Kariyer Fırsatları

Başvuru Süreci Nasıl İşler

Alarko Şirketler Topluluğu bünyesinde açılan pozisyonlar için ilan detaylarını bakabilir kariyer.net hesabınıza giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz eğer listelenmiş olan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız genel başvuru ilanımıza başvurabilirsiniz.
Bu sayede, potansiyelinizi ve yeteneklerinizi bize iletebilir, gelecekteki uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere kaydedilebilirsiniz. Alarko Şirketler Topluluğu olarak, sizin gibi yetenekli ve potansiyel dolu bireylerle tanışmayı dört gözle bekliyoruz.

Başvuru

Alarko içinde bulunan tüm iş ve staj fırsatları için Kariyer Fırsatları sayfası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Kariyeriniz için en uygun ilanları bulmak için iş arama filtrelerini (iş alanı, lokasyon, deneyim gibi kriterler) etkin bir şekilde kullanmanızı öneririz.

Görüşmeler

Görüşme sürecimiz, işe alım uzmanlarımız ve ilgili iş birimi yöneticilerimiz ile birlikte gerçekleştirilmekte olup, çevrimiçi ve birebir mülakatlar şeklinde planlanmaktadır.

Değerlendirme

Görüşme sürecinin tamamlanmasının ardından, pozisyonun seviyesine bağlı olarak gerçekleştirilen envanter değerlendirmeleri sonuçlarına dayanarak, daha önce iş ilişkisi içerisinde bulunduğunuz iş arkadaşlarınızla referans görüşmeleri gerçekleştirilmektedir.

Teklif

Şimdi son aşamadasınız! İşe alım sürecinin başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından, adaylarımıza insan ve organizasyon ekibimiz tarafından iş teklifi sunulur.

  • Etkili Başvuru İçin İpuçları:

   İlgili kariyer platformlarında hesabınızı oluşturduktan sonra, kariyerinizdeki gelişmeleri düzenli olarak güncellemeniz, görünürlüğünüzü artırmanızı sağlayacaktır. Deneyim ve önyazı bölümlerinde kendinizi daha ayrıntılı bir şekilde ifade ederek, sizin hakkınızda daha kapsamlı bilgi sahibi olmamızı sağlayabilirsiniz. Bu adımlar, sizi daha iyi anlamamıza yardımcı olacak ve size en uygun fırsatları sunmamızı sağlayacaktır. Alarko olarak, sizin potansiyelinizi en iyi şekilde değerlendirmek ve kariyer hedefleriniz doğrultusunda sizi yönlendirmek için bu bilgileri güncel ve ayrıntılı bir şekilde paylaşmanızı öneriyoruz.

  • Doğru İlana Daha Hızlı Nasıl Ulaşabilirim?

   Alarko Kariyer ana sayfasında yer alan lokasyon, şirket ve şehir filtrelerini etkin bir biçimde kullanmanız, size uygun ilana daha hızlı ve kesin bir şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. Alarko Kariyer olarak, size en uygun ilanı bulmanız ve kariyer yolculuğunuzu şekillendirmeniz için bu filtreleri etkili bir şekilde kullanmanızı öneriyoruz.

  • İşe Alımda Beni Hangi Adımlar Bekliyor?

   İşe alımda, geçerliliği ve güvenirliliği kanıtlanmış test ve envanterlerden yararlanıyoruz. Bu testler kavrama yeteneğini, kişilik özelliklerini ve işin gerektirdiği yabancı dil seviyesini ölçme amacı ile hazırlanmış olup; sonuçlar, işe alım sürecinde göz önünde bulundurularak değerlendirmeler yapılmaktadır. Görüşme: İşe alım uzmanlarımız ve iş birimi yöneticilerimizle görüşmeler yaparak deneyimlerinizi detaylı olarak aktarabilirsiniz. Görüşmeler neticesinde uygun bulunan adaylarımızın pozisyon seviyesine bağlı olarak envanter uygulamalarımıza dahil edilir.

  • Görüşme

   İşe alım uzmanlarımız ve iş birimi yöneticilerimizle görüşmeler yaparak deneyimlerinizi detaylı olarak aktarabilirsiniz. Görüşmeler neticesinde uygun bulunan adaylarımızın pozisyon seviyesine bağlı olarak envanter uygulamalarımıza dahil edilir.

  • Kişilik Envanteri

   Geçerliliği ve güvenirliği kanıtlanmış seçme yerleştirme araçlarımızdan kişilik envanteri uygulamasına ait sSoruların herhangi bir doğru veya yanlış cevabı bulunmayıp tamamen sizi tanımlayan ifadeleri belirtmenizi öneriyoruz.

  • Yabancı Dil Testi

   Pozisyonunuzun seviyesine bağlı olarak yabancı dil seviyesini ölçme amacı ile hazırlanmış olup; sonuçlar, işe alım sürecinde göz önünde bulundurulan birçok değerlendirme kriterinden birisidir.

  • Görüşmeye Nasıl Hazırlanmalıyım?

   Online görüşmeye için internet bağlantınızı ve görüşme bağlantı linkinizi kontrol etmek, görüşme esnasında herhangi bir aksaklık yaşanmasını önlemek adına önemlidir. Birebir görüşme öncesinde ise deneyimlerinizi ve başarılarınızı gözden geçirmeniz, görüşme sırasında net ve etkili bir şekilde kendinizi ifade etmeniz için faydalıdır. Ayrıca başvuruda bulunduğunuz şirket hakkında daha fazla bilgi edinmek için Hakkımızda bölümünü veya www.alarko.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adımlar, sizin görüşmelere daha hazırlıklı ve bilinçli bir şekilde katılmanızı sağlayarak, başvurduğunuz ilana daha uygun ve verimli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

  • Sorulara Nasıl Cevap Vermeliyim?

   Görüşmelerde deneyimlerizi ve başarılarınızı bizlere aktarmanızı bekliyoruz. Görüşmelerde sizlere yöneltilen sorularda açık ve şeffaf olmanız, somut örneklerle desteklemeniz sizleri daha iyi tanımamıza yardımcı olacaktır.