İK’dan Haberler

Alarko Holding son haberlerini, hikâyelerini ve medya kaynaklarını keşfedin.

Leyla Alaton ‘‘Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadını’’ Listesi’nde Yer Aldı
19.10.2023

Leyla Alaton ‘‘Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadını’’ Listesi’nde Yer Aldı

Türkiye'nin en beğenilen CEO'su
19.10.2023

Türkiye'nin en beğenilen CEO'su

Alarko Holding’e Teknoloji Lideri Ödülü
19.10.2023

Alarko Holding’e Teknoloji Lideri Ödülü

Alarko’da Yaşam

Kurucularımız, İshak Alaton'un "Alarko’da ben yok biz varız," ve Dr. Üzeyir Garih'in "Bir kurumda en önemli öge insandır," felsefesi tüm insan ve organizasyon süreçlerimize ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. Bu değerler, tüm insan ve organizasyon süreçlerimizi yönlendirirken, kolektif bir anlayışla bir araya gelmeyi, işbirliğini ve insan merkezli yaklaşımı ön planda tutmayı amaçlar.

Çalışanlarımız, kuruluşumuzun en değerli varlıkları olarak kabul edilirken, onların katkısı ve gelişimi, sürdürülebilir başarımızın temelini oluşturur. Bu doğrultuda, her adımımızda insan odaklı bir vizyonla hareket ederek, en yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunmayı ve topluma sürdürülebilir katkı sağlamaya devam etmeyi hedefliyoruz.

%100

Takım Çalışması

225.690

Yıl / Saat Eğitim

+30

Etkinlik

Kariyer Fırsatları

Alarko Şirketler Topluluğu olarak, yeni yeteneklere her zaman kapılarımızı sonuna kadar açık tutuyoruz. Kurumsal ailemizin bir parçası olarak kariyer yolculuğunu Alarko'nun dinamik ve yenilikçi dünyasında şekillendirme fırsatını yakalamak isteyen yeteneklerin başvurlarını bekliyoruz.

Başvuru

Görüşmeler

Değerlendirme

Teklif

Alarko Akademi

  Alarko Akademi, çalışanlarımızın profesyonel ve kişisel gelişimine odaklanan öncü bir eğitim platformudur. Temel hedefimiz, eğitim aracılığıyla yetenekleri artırmak, yaratıcılığı desteklemek ve liderlik yetkinliklerini güçlendirerek şirket içindeki potansiyeli en üst seviyeye çıkarmaktır. Bu sayede, çalışanlarımızın kişisel gelişimini desteklerken aynı zamanda kurumsal başarıyı daha da ileriye taşımayı amaçlıyoruz.

Staj Olanakları

ALL-MY WAY, Alarko Şirketler Topluluğu'nun bünyesinde sunulan Grup şirketlerimizin farklı lokasyonlarında gelişim yolculuğuna adım atmak isteyen öğrencilere özel tasarlanmış proje odaklı staj programıdır. Bu program aracılığıyla iş dünyasının çeşitli alanlarında deneyim kazanabilir, öğrenme sürecinizi zenginleştirebilir ve kariyerinizde önemli bir adım atabilirsiniz. Siz de hemen başvurarak, Alarko Şirketler Topluluğu'nun dinamik iş ortamında kendinizi geliştirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Alarko Kariyer hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular